Društvo Bravo Društvo za pomoč otrokom in mladostnikom s specifičnimi učnimi težavami

Donirajte nam del dohodnine. Dostop do zvočnih gradiv KSS. Gradiva za strokovne delavce. Foto Bravo prireditev ob tednu disleksije oktober 2013. Foto Bravo učitelj 2008. Vabilo na zvočno delavnico Bravo Gorenjska. 19 Mar. 2018. Vabilo na občni zbor društva. Trening VKM za izboljšanje branja pomlad 2018. Kot že ustaljeno, želimo tudi letos v pomladanskih mesecih ponuditi pomoč študentov s Pedagoške fakultete v Ljubljani pri premagovanju bralnih težav. S študenti logopedije Pedagoške fakultete Univ.

OVERVIEW

The site drustvo-bravo.si presently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have examined one page within the web page drustvo-bravo.si and found fifty websites linking to drustvo-bravo.si.

DRUSTVO-BRAVO.SI TRAFFIC

The site drustvo-bravo.si is seeing fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for drustvo-bravo.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-bravo.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-bravo.si

Seminarji, terapije, individualne obravnave, trgovina z učnimi pripomočki

Prijavite se v spletno trgovino. Glasba, pripomočki, knjige, ravnila . Individualne obravnave za otroke in odrasle. 4 - 6 maj 2018.

Bolnišnična šola Ljubljana Spletno mesto BŠ Ljubljana

Ježki, slončki, metulji. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Mesec februar je res najkrajši mesec v letu, a vsekakor ne najmanj zanimiv. Mesec februar je bil na našem oddelku posvečen kulturi in mini kulturnim prireditvam našega razreda.

Osnovna šola dr. Mihajla Rostoharja Krško

julija 33, 8270 Krško - 07 4881 680 - os. Danes je učence posebnega programa obiskala gospa Andreja. S seboj je prinesla zvončke, sklede, bobne in velik gong. Učenci so poslušali različne zvoke in zraven tudi zapeli. Na naši šoli je bila v torek, 10.

Osnovna šola Vransko-Tabor

Spoštovanje se kaže v tvojem ravnanju. Head in the clouds v Bolgariji. Head in the clouds v Bolgariji.

OŠ Jela Janežiča

Izobraževanje kot strateška metoda proti nelegalni uporabi interneta. Projekt SKK Pogumno v svet. Podjetja in posamezniki, ki pomagajo učencem. Vzgojni načrt OŠ Jela Janežiča. Pravilnik o preverjanju in ocenjevanju znanja.

Bolnišnična šola Ljubljana Spletno mesto BŠ Ljubljana

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Nekaj drobnih utrinkov za lepše 2017 preberite spodaj. Vsak dan bom poskusili narediti vsaj eno malo dobro dejanje. Za to drobno željo je obilo, kaj obilo, neskončno možnosti! Ne bomo pozabili na svoje dolžnosti. Ko nam je težko, ne bodimo sami.

WHAT DOES DRUSTVO-BRAVO.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-bravo.si Mobile Screenshot of drustvo-bravo.si Tablet Screenshot of drustvo-bravo.si

DRUSTVO-BRAVO.SI SERVER

We caught that a single root page on drustvo-bravo.si took one thousand five hundred and twenty-six milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so I consider drustvo-bravo.si not secure.
193.2.1.67

We detected that drustvo-bravo.si is using the Apache os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Dostop do zvočnih gradiv KSS." We noticed that the web page also stated " Foto Bravo prireditev ob tednu disleksije oktober 2013." It also stated " Vabilo na zvočno delavnico Bravo Gorenjska. Vabilo na občni zbor društva. Trening VKM za izboljšanje branja pomlad 2018. Kot že ustaljeno, želimo tudi letos v pomladanskih mesecih ponuditi pomoč študentov s Pedagoške fakultete v Ljubljani pri premagovanju bralnih težav. S študenti logopedije Pedagoške fakultete Univ."

ANALYZE MORE WEB PAGES

LOK Črnuče- naslovnica

ČRNUČANI ponovno mladinski državni prvaki SLO. 2018 so naši fantje ponovno postali državni prvaki in s tem obranili naslov, katerega so osvojili že preteklo sezono. ČESTITAMO! Na finalnem turnirju, ki se je odvijal v Kamniku, so Črnučani v konkurenci ekip iz tradicionalnih odbojkarskih mest Maribor, Kamnik in Hoče, prikazali daleč največ odbojkarskega znanja in povsem zasluženo osvojili pokal za najboljšo mladinsko odbojkarsko ekipo V Sloveniji.

Dobrodošli na prvi strani portala

Ste zadovoljni s prenovo spletnih strani DAS? Lahko bi bilo še boljše. Ekskurzija in občni zbor 2017. Strokovna ekskurzija in občni zbor. 915 Postanek v Celju, pri Merkurju na Hudinji avtobus iz Maribora. 1000 Ogled proizvodnje v podjetju Odelo Slovenija d.

DGIT-MB - Društvo gradbenih inzenirjev in tehnikov Maribor

ZBORNIK BETON 2017 v PDF obliki. 4 Posvet Energetske učinkovitosti v arhitekturi in gradbeništvu. SODOBNI PRISTOPI K CELOSTNIM PRENOVAM STAVB. 00 uri, Univerza v Mariboru, Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Smetanova ulica 17, dvorana Borut Pečenko. 00 uri, Univerza v Mariboru, Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Smetanova ulica 17, dvorana Borut Pečenko. Društvo DGIT Maribor vas vabi.

Društvo distrofikov Slovenije

Podarim, prodam, iščem. Podarim, prodam, iščem. Podarim, prodam, iščem. Člani in drugi registrirani uporabniki lahko oddate Zahtevek za prevoz s prilagojenimi društvenimi vozili preko portala. Novi uporabniki nam pošljite Vlogo za pridobitev dostopa. Obstoječi pa Soglasje za elektronsko obveščanje. V kolikor to že niste storili.